poniedziałek, 20 czerwca 2011

szczęście

mamy niezbity dowód na szczęśliwość śledziby!

znalezione na majdanie (podwórzu/polu)
jedna jest pięciolistna ;-)

9 komentarzy:

 1. Toż to przynajmniej trzy dowody! Oby się zabobon spełnił, niech wam szczęście sprzyja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech się szczęści !!! Powodzenia!!! A koniczynki zasuszyć i oprawić w antyramki ;) Będą "na szczęście"

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktem jest,że koniczynki o większej ilości listków niż 3, nie są wcale takie rzadkie jakby się wydawało.. ( znajduję ich osobiście mnóstwo :) )ale faktem jest też - że aby je znaleźć trzeba spojrzeć w odpowiedniej chwili, pod odpowiednim kątem, chcieć je znaleźć.. a spojrzeć na wielkiej łące, w chwili, pod kątem i dokładnie w tym miejscu.. :)))) Nic dziwnego że rosną u Was.. pewnego dnia spojrzeliście w odpowiedniej chwili, pod dobrym kątem i dokładnie ...na Wasz dom i dlatego do Was przemówił. :) Szczęście przyciąga szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fiu fiu:) niech się mnoży ..szczęście oczywiście:D

  OdpowiedzUsuń
 5. E...to tylko taki podstęp starego domu;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że czterolistna koniczynka jest szczęśliwa, bo znalezienie jej to wielkie szczęście. Powodzenia i szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 7. no bomba, ale szczęściara z Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 8. Sarenzir być może koniczynki o większej ilości listków nie są rzadkie (w końcu sama znalazłam 3, na dodatek prawie w jednym miejsc) ale zawsze przyjemnie jest na nie trafić ;)
  zgadzam się też, że trzeba spojrzeć w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce, dlatego w mieście to rzadkość. na wsi czas płynie inaczej to i na szukanie koniczynek można poświęcić go trochę. może będzie to jedną ze śledzibowych propozycji dla gości ;-D
  widząc zainteresowanie tematem zaczynam i takie czynności jak szukanie czterolistnej koniczyny wpisywać w nasz przyszły spis atrakcji.
  weszynoska już się suszą ;)
  ZiŁ dobrze wiemy, że takich podstępów będzie więcej (jesteśmy straceni!)

  OdpowiedzUsuń
 9. Yassmina , no pewnie że przyjemnie :)! Poza tym ja twierdzę , że choć rzadkie nie są to znajdują je ludzie szczęśliwi :) Oznaczyć miejsce gdzie rosną ( bo zwykle jak jest taki "krzaczek" koniczynek, gdzie się znalazło to duża szansa na to że będą wyrastać nowe ) i koniecznie wpisać do atrakcji dla gości :D

  OdpowiedzUsuń