wtorek, 2 czerwca 2015

DODP 2015 w pigułce

DODP 2015 po raz kolejny przysporzył nam wiele radości i niespodzianek. od rana do wieczora śledziba żyła, a takie chwile są dla nas najcenniejsze. cieszymy się za każdym razem, gdy goście zwiedzający nasz dom odkrywają śledzibowe zakamarki i z zainteresowaniem, tak jak my za pierwszym razem, oglądają zlew, malunki na drzwiach, czy okiennice wewnętrzne.

odwiedzili nas goście którzy się zapowiadali i znajomi bez zapowiedzi. tacy, których się spodziewaliśmy (bo jako jedyni byli na każdym śledzibowym dniu otwartym ;)) i ci, których wizyta była olbrzymim zaskoczeniem, specjalista od remontów domów przysłupowych, sąsiedzi (w tym wcześniejsza właścicielka śledziby!).


serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!
(może być nawet raz w tygodniu ;))

6 komentarzy:

 1. Witamy Was ciepło. Żałujemy, że nie udało nam się odwiedzić Śledziby w niedzielę. Ale nic straconego, ponieważ jutro wybieramy się na zapuściańskie włości i tak sobie myślimy co by wprosić się do Was po drodze. Mamy nadzieję, że do zobaczenia. Pozdrawiamy .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jutro będziemy dopiero koło 21:00, ale na pewno będziemy się kręcić po okolicy do niedzieli; zapraszamy!!! :)

   Usuń
 2. Tym razem się nam nie udało:( Ale w przyszłym roku... mamy sporą szansę na odrobienie zaległości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście Wasza nieobecność jest usprawiedliwiona ;)

   Usuń
 3. Śledziba urzekła nas, gospodarze słodzili nam miodem z mniszka. No i oczywiście dobra muzyka w tle (nic nie mówiłem, ale wszystko słyszałem, już od pierwszych nut kiedy wysiadłem z samochodu ;) w zasadzie to czułem się jak u siebie :))))
  Szkoda tylko że nie poznaliśmy Rezedy... ale to do nadrobienia.
  A z tym raz w tygodniu to może tato zrobić psikusa i wybrać Ostaszów :) i co na to elastyczni? :))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wygląda na to, że Rezeda będzie wkrótce pod względem zamieszkania czysto dolnośląska, łatwiej będzie o zapoznanie się; a my..ehh średniorocznie raz w tygodniu ;-(

   Usuń